Metody na zdrowe i długie życie - parę porad


Dieta owocowo-warzywna opatentowana przez dr med. panią Ewę Dąbrowską, skoncentrowana jest na detoksykacji organizmu. W czasie stosowania tejże diety są włączone mechanizmy samo naprawcze, poprawiające metabolizm jak też przywracające równowagę ciała. Dieta owocowo-warzywna wskazana jest dla osób zdrowych w celach profilaktycznych oraz dla osób cierpiących na takie schorzenia jak m.in. nadwaga lub otyłość, nadciśnienie, podwyższony cholesterol, miażdżyca serca jak też naczyń, alergie skórne, pokarmowe, astma, choroba zwyrodnieniowa stawów jak też zaparcia.
dieta
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Dr med. pani Ewa Dąbrowska, która opracowała dietę warzywno-owocową, jest autorką książek na temat żywienia i zdrowia: „Ciało i ducha ratować żywieniem” jak też „Przywracać zdrowie żywieniem”. Brała udział w rozlicznych wykładach na międzynarodowej arenie, jest również często zapraszana do programów radiowych a także telewizyjnych poświęconych tematyce zdrowia.Wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej korzyści oraz zalecenia. Z jakiej przyczyny dieta owocowo-warzywna jest tak korzystna?

Po pierwsze stabilizuje ciśnienie krwi, obniża wysokie, podnosi niskie, stabilizuje poziom glukozy w krwi, dając szansę na odstawienie farmaceutyków przeciw cukrzycy, rozpuszcza zakrzepy i doprowadza do cofania się blaszek miażdżycowych, dzięki czemu krew może swobodnie płynąć, hamuje generowanie wolnych rodników i unieszkodliwia już istniejące, odpowiedzialne za wywoływanie większości chorób cywilizacyjnych. Dzięki „zmiataniu” ich organizm zostaje uchroniony przed rozwojem wielu zaburzeń zwyrodnieniowych, poprawia wydalanie z organizmu wszelakich toksyn (oczyszcza złogi w stawach) - doczytaj[margaretka-swietokrzyska.pl/=1311/528de5324103a___004dieta.jpg|R|W=200|ALT=dieta]
Odblokowując układ odpornościowy zwiększa wytrzymałość organizmu na zakażenia, a również doprowadza do tego, że organizm rozróżnia jak też leczy miejsca chore (długotrwałe schorzenia zapalne oraz zwyrodnieniowe), a także sprzyja rewitalizacji (odmłodzenie) jak też długowieczności, oczyszcza cerę, wygładza zmarszczki, „zjada” zapasy tłuszczu (w trakcie 2 tygodni diety, ciężar ciała obniża się średnio o 5 %), przywraca harmonię na płaszczyźnie ciała i ducha, co daje poczucie wyciszenia. Nie czekaj więc i wpisz w wyszukiwarkę zwrot: Ewa Dąbrowska wczasy już http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/pl/o_nas/ania diety musimy pamiętać o tym, żeby każdego dnia być aktywnym fizycznie, co również jest niezmiernie ważne dla naszego zdrowia.

Tags: dieta, harmonia, detoks