Na czym polega zabieg pomniejszenia warg sromowych? Dla kogo jest taka operacja? Jakie są wskazania do jego wykonania?


Rzeczywiście nikt do końca nie wie, jak powinny prezentować się wargi sromowe, lecz bardzo dużo kobiet decyduje się na ich zmianę. Czasami zmiany są dostrzegalne bez diagnozy lekarskiej, w innych sytuacjach konieczne jest to, co może powiedzieć lekarz, czy taki przypadek nadaje się do operacji.


Jest to dość często operacja, która polega na zmniejszenie warg sromowych. Z fizjologicznego punktu widzenia najbardziej istotnym celem warg sromowych (tych mniejszych) jest ochrona łechtaczki oraz ujścia cewki moczowej oraz pochwy. Jeśli chodzi o wargi większe, to składają się one z warstwy tłuszczowej, jakie dodatkowo ochraniają je od zewnątrz oraz polepszają komfort siedzenia oraz stosunków seksualnych. Podczas\W czasie zabiegu dość często pomniejsza się chirurgiczne właśnie te zbyt długie wargi mniejsze, które za bardzo wystają.
plastyka warg sromowych
Author: vxla
Source: http://www.flickr.com
Faktycznie plastyka warg sromowych nie jest dla osób, jakie pragną zmienić wargi sromowe ze względów estetycznych, gdyż dość często są to zbyt wydumane przypadki. Najzwyczajniej w świecie, dzisiaj panuje pewna histeria związana z różnorakimi częściami ciała. Wargi sromowe nie stanowią tu wyjątku, tak więc najlepiej to wiedzieć. Plastyka warg sromowych zaś jest polecana dla niektórych kobiet, których zbyt rozrośnięte mniejsze wargi utrudniają życie, nie tylko w obszarze seksualnym. Czasami większe wargi tworzą znaczny dyskomfort podczas noszenia bielizny, utrudniają więc różnoraką aktywność fizyczną.

Prezentowany tekst wydaje się niesłychanie zajmujący? Jeśli tak, to zobacz też pozostałe polecane kinesiotaping wrocław treści, gdyż wydają się być tak samo interesujące i wciągną Cię kompletnie.

Zabieg jest wykonywany po konsultacji z lekarzem oraz przedstawieniu obowiązkowych wyników badań krwi. Niezbędne też, ażeby pacjentka była dość krótko po menstruacji. Przeczytaj więcej: zmniejszanie warg sromowych.


Zabieg ma miejsce w ogólnym znieczuleniu, okres trwania jest w okolicach jednej do dwóch godzin. Kolejnego dnia możemy wrócić do domu. Ból po skończonym zabiegu nie jest jakiś dotkliwy, dość często jest to tylko pieczenie, natomiast blizny nie są jakoś bardzo widoczne.


Niezwykle istotne jest oczywiście doświadczenie oraz zręczność chirurga, gdyż takie intymne miejsca u kobiet są dość delikatne oraz unerwione. Po wykonanej operacji, przez pierwsze dwa tygodnie musimy unikać zbyt długiego siedzenia, ale również mocnego wysiłku oraz wzmożonej higieny. Seks jesteśmy w stanie uprawiać już po 6 tygodniach.

Czy zainteresowałyby Cię inne informacje (http://tort-artystyczny.pl/torty-weselne/) na wybrany temat? Zachęcamy do przeczytania nowego wpisu. W nim zaznajomisz się z wszystkimi detalami.

/J]

Tags: oczy, olej, doświadczenie