Najlepsze metody na udany akt miłosny


W każdy ‒ wręcz najbardziej udany ‒ związek z biegiem czasu może wkraść się rutyna. Pomimo że partnerzy nie zaprzestają być dla siebie atrakcyjni, zainteresowanie seksem zmniejsza się po obydwu stronach.


Jest to całkowicie naturalne zjawisko – żądza typowa dla pierwszego okresu znajomości ustępuje miejsca bliskości.


schorzenia
Author: Program Pomóżmy Razem
para
Author: Pabak Sarkar
Source: http://www.flickr.com


Piękne góry


Nie znaczy to jednak, iż sfera intymna ma być lekceważona. Będąc w związku, należy zatroszczyć się o to, aby seksualne doznania były na wysokim poziomie. Stereotypowo udany seks wiąże nam się z poblaskiem świeczek, nastrojową muzyczką jak też koronkową bielizną. Estetyczna oprawa aktu miłosnego nie będzie jednakże najistotniejsza. Ogromniejsze znaczenie ma porozumiewanie się pomiędzy współmałżonkami. Bezpośrednia rozmowa jest najlepszym remedium na nudę w sypialni. Może się bowiem okazać, że obniżenie libido u współmałżonka jest wynikiem problemów (przykładowo w pracy). Kiedy myśli zaprząta trudna sytuacja, chętka na seks może całkiem przepaść. Zastanów się, czy ów kłopot nie dotyczy także ciebie.

By przejrzeć następny interesujący najnowszy wpis (http://www.aksonaxis.pl/) na ten temat, wejdź w widoczny link — pod nim wyszukasz więcej informacji.

Być może od jakiegoś czasu jesteś zestresowana i nie jesteś w stanie czerpać sto procent rozkoszy ze zbliżeń z swoim mężczyzną. Dialog z partnerem nie rozwiąże waszych problemów, lecz świadomość, że wspieracie się i rozumiecie przyzwoli na wzmocnienie więzi emocjonalnej między wami. Stąd tylko krok do okazywania sobie uczuć w bardziej żywiołowy sposób.


Akt miłosny to spoiwo związku, ale od samego stosunku nie mniej ważne jest podtrzymywanie seksualnego napięcia między partnerami w ciągu całego dnia. W owym celu warto prowadzić wstępną grę już od samego ranka. Jeśli z powodu wieku masz problemy z erekcją, pomoże ci Permen King.

Tags: sok, żel, lek, problem, kłopoty