Nie lubisz zimy? Zwiedzaj tropikalne kraje


W Polsce przyjęło się już dawno, że czasem, kiedy branych jest mnóstwo urlopów wakacyjnych jest lato. Nic tutaj dziwnego, bowiem rodziny, których częścią są uczące się dzieci, są zawężone przez system semestralny w szkołach.


Jednak jeżeli kłopot ten nas nie dotyczy, należy podejść do sprawy w sposób mniej konwencjonalny i wykupić podróż w czasie zimy.
hiszpańskie miasto
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com


Styczeń do idealny czas nie tylko na wypad na narty. Jest to również czas, gdy na drugiej półkuli gości lato, z czego mnóstwo ludzi nie zdaje sobie sprawy. Dlatego też, coraz częstszą alternatywą, sugerowaną przez agencje podróży, jest egzotyka last minute. W obecnych realiach, nie jesteśmy ograniczeni jedynie do rodzimych przewoźników, możemy także użyć opcji zagranicznych. Przykładowo Kuba z Niemiec będzie znacznie tańsza niż identyczna wycieczka nabyta w polskim biurze - .

Czy po przeanalizowaniu omawianego zagadnienia masz wątpliwości? Jeżeli tak, to wejdź tu oraz poznaj więcej detali odnośnie publikowanej tematyki.

Oczywiście potrzebuje to od nas nieco więcej zachodu i organizacji, jednak całe szczęście coraz częściej zagraniczne firmy wychodzą klientom przeciw. Bowiem egzotyka last minute coraz częściej bywa spotykana na polskich stronach turystycznych - wakacje egzotyczne. Za ich pomocą, całkowicie za darmo, możemy nabyć ciekawe wycieczki, takie jak Kuba z Niemiec czy Peru z Wielkiej Brytanii. A któż by nie pragnął w styczniu leżeć na plaży, zamiast ziębić się w kraju? W obliczu niedawnych wydarzeń na Kubie, po śmierci totalitarnego przywódcy, za kilka lat wySPA ta może nie być już taka interesująca. Z kolei jeśli wybierzemy Peru, będziemy mieli okazję zwiedzić najbardziej sławne miasto cywilizacji Inków - Machu Picchu. Również dla fanów bardziej standardowych stylów architektonicznych czekają niezapomniane wrażenia w Limie.


Jeśli osobiście masz dość szarej codzienności, Ameryka Południowa to idealna opcja. Nie zapominajmy przecież, że styczeń to okres karnawału, a z jego spektakularnego obchodzenia słyną latynoskie miasta.

Tags: podróż, SPA, wycieczkę