Nowatorska metoda leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu - sprawdź się więcej w tym temacie


Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu jest nowatorskim sposobem pozwalającym w sposób nieinwazyjny zniwelować wstydliwy problem dotyczący co drugiej Polki. Problem wysiłkowego nietrzymania moczu dotyczy aż 24% kobiet w wieku 18-48 lat, blisko 39% kobiet po ukończeniu 55 lat. Przyjmuje się również, że dolegliwość ta dotyka 50% osób w wieku podeszłym. Nietrzymanie moczu to symptom polegający na mimowolnym wyciekaniu moczu podczas wysiłku, kichania, zatem wykonywaniu czynności, które powodują wzrost naporu w jamie brzucha.
Z początku problem pojawia się przy wielkim wysiłku fizycznym, stopniowo jednakże nawet chodzenie może spowodować mimowolne moczenie. W najcięższych wypadkach nawet w stanie spoczynku pacjentka traci kontrolę nad trzymaniem moczu. Nietrzymanie moczu jest dla bardzo obciążającą przypadłością, uniemożliwiającą prawidłowe funkcjonowanie, niemniej jednak wiele osób obawia się operacji czy nie może się jej poddać z przyczyn przeciwwskazań do leczenia operacyjnego.
leki
Author: kev-shine
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli idzie o wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie laserem jest obecnie jedną z najbardziej skutecznych technik leczenia. Kuracja nieotrzymania moczu polega na przywróceniu napięcia mięśni dna miednicy oraz górnej ścianki pochwy.

Nie czekaj - naciśnij ten link terapia psychodynamiczna kraków i ciesz się zawartymi tam kolejnymi artykułami. Na pewno pogłębią one Twoją znajomość rzeczy na ten temat.

Laser wywołuje namnażanie włókien kolagenowych i sprzyja obkurczaniu istniejących tkanek poddawanych zabiegowi (najnowszy wpis). Metoda prowadzi przede wszystkim do wzmocnienia powięzi wewnątrzmiedniczej.
Efektem zabiegu leczenia nietrzymania moczu będzie poprawa tkanek, które robią się w wyższym stopniu napięte jak też elastyczne, redukuje się obwód pochwy.

Ten serwis www (http://www.sklep.labempire.com.pl/) posiada podobne informacje na opisywany temat. Koniecznie zbadaj to teraz, gdyż zdobyte informacje całkowicie Cię pochłoną.

Wskutek zabiegu ustępuje kłopotliwa niedyspozycja i możemy cieszyć się poprawą komfortu. Regularne ćwiczenia mięśni Kegla podtrzymują efekt na dłużej. Jak dużo zabiegów należy zrealizować? Najczęściej wystarczy wykonanie pojedynczego zabiegu w celu usunięcia lekkiego lub średnio zaawansowanego NTM. W przypadku konieczności zabieg można przeprowadzić na nowo - tutaj pełna oferta. Zabieg laserowego leczenia wysiłkowego nieotrzymania moczu trwa mniej więcej pół godziny.

W jaki sposób znaleźć klinikę proponującą tego rodzaju zabiegi w swym mieście? Starczy wystukać w przeglądarkę hasło: klinika ginekologiczna Wrocław.

Tags: mocz, zabieg laserowy, ćwiczenie mięśni