Organizacja podróży służbowej


Żyjemy w czasach, gdy o klienta należy troszczyć się: przyjeżdżać do niego, spotkać się z nim w prestiżowych miejscach, ulepszać technologie, kształcić pracowników. Wiążą się z tym mnogie podróże służbowe, jakie mogą nas sporo kosztować. Mogą, jednakże wcale nie muszą.

pokój hotelowy
Author: Amy Aletheia Cahill
Source: http://www.flickr.com
Na rynku pokazuje się coraz sporzej firm, jakie zorganizują dla Ciebie wszystko – zacząwszy od małej imprezy, przez wyjazdy służbowe i integracyjne, aż po wielkie zebrania oraz giełdy. Niestety, skorzystanie z usług takiej agencji kosztuje dużo. Nie tylko pieniążków, ale również nerwów – czy aby z całą pewnością wszystko zapięte jest na ostatni guzik? Czy o czymś nie zapomniano? Często od takich rzeczy zależy nasza przyszłość zawodowa. Zorganizowanie podróży służbowej zdaje nam się wielkim zadaniem, przeznaczonym dla zaawansowanych w swoim fachu logistyków. Niekoniecznie tak musi być, starczy dogłębnie się zastanowić czego potrzebujemy oraz zrobić to samemu.

Punkt spotkania, zatem gdzie prowadzić rozmowę z kontrahentami? To, gdzie się zatrzymamy oraz gdzie spotykamy się z klientem, zależy w dużej mierze od samego zakresu wizyty. Jeśli jesteśmy na samym początku negocjacji oraz spotykamy się w większym gronie (kierownictwo, doradcy prawni, itd.), pamiętajmy by wydzierżawić odpowiednio dużą aulę konferencyjną.

Jeżeli po przeczytaniu tego artykułu nadal masz jakiekolwiek pytania, to zobacz poza tym to ważne omówienie - są tam analogiczne treści.

Zaś jeżeli spotkamy się sam na sam z nabywcą, warto postawić na adekwatny oraz sprzyjający dialogom charakter miejsca. Może to być dom restauracyjny, może to być ekskluzywny pub – lokal najlepiej dostosować do upodobań naszego kontrahenta.pojazd, samochód
Author: Raphael Desrosiers
Source: http://www.flickr.com
Podróż, zatem jak dotrzeć na miejsce? Gdy chodzi o samą podróż - najłatwiej i najprędzej na miejsce dotrzeć samolotem. Rezerwując pojazd w car rental Wrocław, nie musisz martwić się o auto z jakiego będziesz korzystać na miejscu- wynajem aut we Wrocławiu. Korzystając z drogi powietrznej, będziemy w stanie dostać się w kilka godzin do niemal każdego punktu na Ziemi. Ponadplanową zaletą lotu jest to, że w czasie podróży możemy odpocząć bądź przyszykować się do spotkania. Po dotarciu na miejsce możemy od razu przystąpić do pracy. Jeśli spotkanie ma się odbyć we Wrocławiu, sprawdźmy zawczasu dostępne apartamenty we Wrocławiu i zarezerwujmy miejsce na nocleg.

Tags: samochód, Auto, wyjazdy, podróże, pojazd, służbowe