Parę naturalnych sposobów, aby dodać sobie energii


Optymalne nawodnienie organizmu jest niezbędne, ażeby tlen dotarły do wszelkich komórek i jednocześnie by usuwać z ciała toksyny.


Co się dzieje, gdy nie wypijesz dość wody? Układ "inteligentnie" gospodarzy wodą, czyli wykorzystuje ją wyłącznie w procesach najbardziej niezbędnych do życia.


mięśnie
Author: Macnetize.com
Source: http://www.flickr.com


Wystarczy, ażeby twe nawodnienie spadło o jedynie 1-2 proc. poniżej normy, a wydolność organizmu zmniejszy się aż o dziesięć proc. Czujesz się wtenczas rozbity, rozdrażniony, pojawiają się problemy ze skupieniem, zawroty głowy, senność, zatwardzenia. Szklanka wody z plastrem cytryny czy też limonki na dodatek uzupełni niedobory witaminy C w organizmie, zwiększając odporność.
Drugą metodą na dodanie sobie energii może być Vigor Up cena jakiego nie jest bardzo wysoka, jest to suplement diety zawierający wyjątkowe połączenie wyciągów z ziaren kakaowca oraz liści yerba mate, którego energetyzujące działanie możemy odczuć już po pierwszym użyciu. Standaryzowany wyciąg z guarany polepsza czas reakcji mózgu na bodźce, redukuje zmęczenie jak też dodaje energii.

Ten serwis internetowy terapia małżeńska katowice posiada ciekawe informacje na opisywany temat, zatem, jeżeli ta kwestia Cię ciekawi, to zobacz to koniecznie.

Standaryzowany ekstrakt z yerba mate wzmocni siły wewnętrzne organizmu, zmniejsza uczucie znużenia. Specjalnie wyselekcjonowany ekstrakt z kakao (kakao naturalne) mieści teobrominę.


Witaminki z grupy B natomiast pomagają pozyskać energię z pokarmu, aby wzmocnić witalność i wigor organizmu, są one niezbędne do poprawnego funkcjonowania systemu nerwowego oraz odpowiadają za właściwy transfer informacji przez mózg. Zestaw minerałów oraz witamin - odpowiednie proporcje składników witaminowo-mineralnych uzupełniają deficyty i wzmacniają organizm.

Tags: witaminy, lek, ciała, kłopoty