Pierwsza wizyta w SPA - w jaki sposób się zachować Spójrz na to koniecznie!


Odwiedziny w SPA robią się coraz bardziej popularne, jednak nie zawżdy wiemy co wypada, a czego nie wypada czynić. Przeczytaj jakim sposobem się przygotować - co uczynić z telefonem , o co spytać w czasie rezerwacji a także czy wypada dać napiwek?


Obojętnie,
basen w spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
czy spędzasz day SPA w hotelu czy też wyskoczyłaś w czasie lanczu na masaż do gabinetu SPA wiążą cię takie same zasady. Sprawdź: oferta SPA day. Miej na względzie, że przebywanie w SPA służy wypoczynkowi, stąd warto się odprężyć, zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz wyłączyć aparat telefoniczny. Zachowuj się kulturalnie i nie przeszkadzaj pozostałym gościom – oni także potrzebują się wyciszyć. Jeżeli czegoś nie wiesz nie wstydź się zapytać personelu, z chęcią odpowiedzą na trapiące cię wątpliwości.
Rezerwacja zabiegów w SPA. Z reguły trzeba umówić się z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, jeżeli telefonujesz w ostatnim momencie powinieneś się liczyć z mało dogodnym terminem czy godziną zabiegu, a nawet brakiem wolnych miejsc. Hotele SPA w weekendy są na ogół pełne. Jeżeli chcesz zrezygnować z zabiegu pamiętaj, aby odwołać wizytę, jeśli nie zrobisz tego należycie wcześnie, możesz być obciążona rachunkiem za niewykonaną usługę. W czasie przedsprzedaży warto dopytać o to, czy masz możliwość poddać się zabiegowi – kiedy na przykład jesteś w ciąży, złapało cię przeziębienie czy masz okres.
Nie spóźnij się, przybądź 15 minut wcześniej, by mieć czas na przebranie się jak też wypełnienie ankiety tyczącej się schorzeń, przeciwwskazań do zabiegu bądź na przykład preferencji mocy ucisku w czasie masażu.
spa
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli się spóźnisz zabieg będzie trwał krótko!


Szatnia w SPA. Nie polecamy zabierać ze sobą drogich przedmiotów, SPA najczęściej nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione w szafce; portfel, dokumenty, telefon bądź biżuterię lepiej pozostawić w depozycie w recepcji. Wycisz aparat telefoniczny, tak ty, jak też inni klienci wybraliście się do SPA, by się zrelaksować. Do przebrania dostaniesz jednorazowe majtki i kapcie oraz szlafrok. W hotelach SPA dopuszczalne jest przebranie się w pokoju po czym zejście w szlafroku bezpośrednio na zabieg, zaś jest to niemile widziane w zwykłych hotelach, w których strefa SPA jest wyłącznie dodatkiem. W day SPA, a więc gabinetach w mieście, po przebraniu się w podomkę możesz zrelaksować się w strefie ciszy z filiżanką zielonej herbatki, bądź od razu będziesz skierowana do gabinetu, w jakim wykonywane będą zabiegi laserowe - zobacz i wybierz.

Tags: hotel, szlafrok, napiwek