Podnajmowanie busów oraz autokarów w Krakowie


Firma świadczy usługi komfortowego przewozu osób:wynajem minibusów, osobówek jak i wynajem autokarów w Krakowie. Firma proponuje szeroką gamę usług transportowych zarówno dla osób prywatnych jak również firm, organizacji i wszystkich, którzy doceniają najwyższą jakość usług, rzetelną obsługę, bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny.

Firma posiada szeroką gamę samochodów, która gwarantuje optymalizację rozwiązań transportowych.

transport
Author: Stadt Lohne
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstw oferuje wynajem na krótki czas busów - w tym wynajem weekendowy. Możliwy jest też wynajem (magicplay.pl/?pl_wynajem,28) na dłuższy czas na ponad 30 dni. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo pasażerów, przedsiębiorstwo inwestuje w samochody z salonu, głównie busy marki Mercedes-Benz, które spełniają wysokie standardy zw.z komfortem podróżowania, bezpieczeństwem i ekologią.Kluczową wartością jest bezpieczeństwo podczas podróży, nad którym czuwają wykwalifikowani kierowcy, systematycznie szkoleni. Busy idealnie nadają się na wszelkie imprezy okolicznościowe: wesela, bankiety, integracje, szkolenia, a także rodzinne wypady za miasto, wędkarstwo, wycieczki krajoznawcze. Więcej na ten temat: zobacz.
Busy świetnie sprawdzają się w czasie wyjazdów krajowych jak i zagranicznych, np. wakacyjnych albo do krajów Unii Europejskiej - spełniają europejskie standardy emisji spalin. W firmie można zapłacić kartą za wynajem. W cenie wynajęcie busa firma zapewnia : nowe samochody; całkowite ubezpieczenie oraz samochód worki foliowe na opony zastępczy w razie awarii (na obszarze Polski). Dodatkowo firma udostępnia za darmo: nawigacje, fotelik dla dziecka, CB radio oraz łańcuchy śniegowe.


Przedsiębiorstwo oferuje też wynajem autokarów w Krakowie. Przedsiębiorstwo oferuje nowoczesne autokary o zróżnicowanej ilości miejsc.Wszystkie autokary posiadają klimatyzację, dvd, wygodne siedzenia, WC, mikrofon, minibar , nawigację GPS oraz inne udogodnienia - . Fachowość oferowanych usług poświadczają liczne certyfikaty, zezwolenia oraz licencje na transport krajowy oraz międzynarodowy. Wynajmowane przez firmę pojazdy przechodzą terminowe wszystkie badania techniczne i diagnostyczne, ponieważ cenimy sobie bezpieczeństwo pasażerów. Przedsiębiorstwo zatrudnia tylko i wyłącznie wykwalifikowanych kierowców z bardzo dużym doświadczeniem. Dodatkowo przedsiębiorstwo zapewnia podróżnym miłą oraz fachową obsługę, dzięki której, mogą się rozkoszować wysokim standardem podróży.Z usług firmy korzystają zarówno biura podróży, różnego rodzaju przedsiębiorstwa, szkoły i uczelnie, a także firmy oraz osoby prywatne.

Tags: ubezpieczenia, wyjazdy, transport, kierowcy