Pomysł na wakacje w Polsce


Wraz ze zbliżającym się latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie spędzimy wakacyjny urlop. Niektórzy decydują się na wycieczki zagraniczne, inni preferują odpoczynek w polskich kurortach. Gdzie warto odpocząć?

apartamenty-szklarska-poręba-obrazek
Author: Ashley Van Haeften
Source: http://www.flickr.com
Góry

Miłośnicy pieszych wycieczek, podczas których podziwiać można piękne widoki, z pewnością najchętniej wybiorą się w góry. Najbardziej popularne to oczywiście Tatry i Bieszczady, niemniej wiele atrakcji można spotkać udając się również w Karkonosze. Apartamenty Szklarska Poręba zapewnią należyty odpoczynek po całym dniu aktywnych wędrówek, a krajobrazy z pewnością pozostaną na długo w pamięci - http://trzysosny.eucje wybierają raczej zwolennicy spacerów, czy jazdy na rowerze, niemniej będą one również świetną okazją do zrobienia pięknych zdjęć. W czasie pobytu w górach można również wybrać nocleg zależnie od zapotrzebowania i oczekiwań. Niektórzy chętniej zatrzymają się w górskim schronisku gwarantującym wspaniałą atmosferę, zaś inni wybiorą hotel Szklarska Poręba. Niezależnie jednak od bazy wypadowej, góry z pewnością dostarczą cudownych wrażeń każdemu zapalonemu miłośnikowi zachwycających widoków oraz dużych przestrzeni i oczywiście aktywnego wypoczynku - .Awww.trzysosny.eu/

Osoby, których nie kuszą apartamenty Szklarska Poręba, a wysiłek fizyczny związany z potrzebą wdrapania się na wysokie szczyty skutecznie zniechęca do wakacji w górach, mogą rozważyć wizytę nad Morzem Bałtyckim.
Przez wielu uważane jest ono za zbytnio zimne do kąpieli, jednakże na pewno dostarczy odpowiednich warunków do opalania podczas słonecznych dni. Rzecz jasna Bałtyk nie to nie tylko zabawa w wodzie, ale także możliwość spacerów, wdychania zdrowego jodu, czy oglądania okolicznych zabytków. Miłośnicy żeglugi mogą także udać się na rejs statkiem, który bez wątpienia dostarczy dużo wrażeń. Tematyczne muzea, możliwość poszukania muszelek czy bursztynu na plaży oraz inne atrakcje przygotowane specjalnie dla turystów sprawią, że pobyt nad morzem okaże się doskonale spędzonym czasem i zagwarantuje odpoczynek od standardowych obowiązków. Jeżeli hotel Szklarska Poręba nie wchodzi w grę, a chcielibyśmy tak czy inaczej spędzić jak najlepiej wakacyjne chwile z całą rodziną, takie rozwiązanie jest bardzo dobrym pomysłem.

Tags: góry, zabytki, Tatry, Bieszczady, atrakcje, wycieczki zagraniczne