Poszukujesz podarunku dla dziecka? Podaruj mu książki Andrzeja Sapkowskiego


Święta, urodziny oraz inne okazje to doskonała chwila, aby dać coś swojemu dziecku. Jak najbardziej nie można go rozpieszczać, ale raz na pewien czas można zrobić mu jakąś niespodziankę, zwłaszcza gdy będzie to właściwa rzecz. Takim sprawdzonym oraz wartościowym prezentem zawsze są książki, do których można wracać raz na jakiś czas, gdy są to dobre oraz cenione tytuły. Współcześnie szczególnie popularne pośród młodzieży są książki Sapkowskiego, na przykład Sezon burz. Sapkowski to doceniany autor powieści i historii fantastycznych, jaki posiada w swoim dorobku autorskim wiele rewelacyjnych pozycji.

książka do słuchania
Source: http://www.flickr.com
Jego książki doceniane są przede wszystkim przez wielbicieli fantastyki. Jeżeli twoje dziecko się do nich zalicza, z pewnością zobaczysz uśmiech na jego twarzy, gdy otworzy podarunek. Książki Sapkowskiego są świetnie napisane, historia wciąga, czytelnik zaś chciałby poznawać kolejne losy bohaterów, z którymi zdążył się zaprzyjaźnić. Jego dzieła zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, co dowodzi ich popularności nie tylko w kraju, lecz także na całym świecie - sprawdź to w Fonopolis. Większość pozycji można również zakupić w formie audiobooku, jeśli twoja pociecha lubi w ten sposób spędzać czas przed snem bądź w trakcie podróży. Można zdecydować się na na przykład pozycję Boży bojownicy. Audiobook ten jest drugą częścią trylogii. Głos do niego użyczyło około 190 aktorów, którzy przez pięć miesięcy pracowali nad ostateczną postacią książki w wersji dźwiękowej. Jest to wyjątkowy spektakl poruszający wyobraźnię każdego słuchacza. Całkowity czas jego trwania to dwadzieścia cztery godziny, zatem warto jest rozłożyć sobie słuchanie na części, by dłużej móc cieszyć się przygodami ulubionych postaci. Audiobooki można wyszukać w wielu sklepach internetowych, które dostarczają zamówienie wprost do naszego domu, my z kolei nie musimy chodzić po sklepie, zaoszczędzając dzięki temu wiele czasu.

audiobook na iphonie
Author: athriftymrs.com
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zatem poszukujesz właściwego podarunku dla swojego dziecka, książki to zawsze znakomity wybór. Być może twoja pociecha zechce zrobić całą biblioteczkę, w której będą wszystkie pozycje scharakteryzowanego autora. Ty również możesz przeczytać tę cenioną trylogię, ponieważ przeznaczona jest nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych, którzy lubią literaturę fantastyczną oraz potrafią się w niej znaleźć.

Tags: książki, Audiobooki, czytelnik