Poszukujesz pomysłu na podarunek dla miłośnika planszówek? Sprawdź nasze propozycje!


Jeszcze kilka lat temu gry planszowe zwykle kojarzyły nam się z wielką nudą i czymś, o czym praktycznie każdy chciałby zapomnieć. Jednak od pewnego czasu planszówki przeżywają prawdziwy renesans - grają w nie zarówno dorośli jak i mali, a na rynku pojawia się coraz więcej tytułów zasługujących na wyróżnienie.
Jeżeli szukasz jakiejś ciekawej planszówki dla siebie lub chciałbyś komuś wręczyć taką w prezencie, wówczas zdecydowanie powinieneś zapoznać się z naszymi propozycjami!


Szogun dla dużych strategów


Jedną z najbardziej ostatnio rekomendowanych gier jest niewątpliwie Szogun gra, która zagwarantuje Wam rozrywkę na mnóstwo zimowych wieczorów.

Publikacja, którą w tym momencie masz okazję czytać to wspaniałe źródło informacji, jednak jeśli poszukujesz analogicznych danych, to kliknij ten link.

Jeżeli lubisz gry strategiczne, na pewno będzie to właściwa pozycja dla Ciebie. W grze wcielasz się w jednego z władców Japonii, który próbuje budować swoje imperium. Budowanie zamków, wymiana handlowe z pozostałymi graczami i możliwość rozbudowania swojego imperium to zdecydowanie ogromne zalety tej gry.


Alchemicy dla wielbicieli magii


restauracja
Author: Barka Tumska
Source: Barka Tumska


Alchemicy gra to pozycja dla tych, którzy oczekują od gry trochę magii.

Ten tekst przedstawia bardzo interesujące tematy, więc jeżeli masz chęć zgłębić prezentowany temat bliżej, zobacz także to optymalne źródło (https://ratynscystomatologia.pl/implantologia-warszawa-bielany/).

W tej grze wcielasz się w tytułowego alchemika, którego zadaniem jest zdobyć jak najwięcej tajemnej wiedzy dotyczącej sporządzania wszelkiego rodzaju eliksirów i sporządzenie swego autorskiego przepisu na jeden z nich.


Battlestar dla miłośników Gwiezdnych Wojen


Warszawa


Battlestar Galactica gra planszowa to niemal obowiązkowa pozycja dla wszystkich zafascynowanych dalekimi galaktykami.
Jeśli chcesz uratować świat albo zniszczyć gwiezdne imperium swego wroga, Battlestar Galactica z pewnością będzie dla Ciebie odpowiednią propozycją. Zazwyczaj rozgrywka trwa dość długo, więc bez wątpliwości musisz rezerwować sobie długie wieczory na podobne rozgrywki!

Tags: gra, czasu, kupić, raj