Prezent dla dziesięciolatka


Wybór ciekawego prezentu dla 10-latka nie jest prosty, szczególnie jeśli zależy nam , żeby zabawka nie pozostała rzucona w kąt. Najbezpieczniej postawić na zakup prezentu zgodnego z zamiłowaniami potomka - wówczas mamy pewność, iż się spodoba.
Poznań
Author: Marcin Chady


Dzieci w wieku 10 lat pomału kończą już okres dzieciństwa oraz wkraczają w okres dojrzewania. Dla niektórych może to być początek niełatwego okresu, pełnego skrajnych uczuć a także niezwyczajnych zachowań. U niektórych początek tego okresu przebiega sukcesywnie oraz łagodnie. Bywa, iż zmiana jest niezauważalna dla samych rodzicieli, jednakże w większości wypadków przebiega ona gwałtownie oraz jest powodem do niepokoju. 10-latki stają się coraz to bardziej autonomiczne, ale nadal wymagają pieczy oraz czasu spędzonego wspólnie z rodzicielami. Dziesięciolatki mają już najczęściej jasno określone zainteresowania i poświęcają im ogromną część wolnego czasu, z tej przyczyny wybierając upominek dla dziecka w owym wieku koniecznie bierzmy pod uwagę to, co kocha oraz czym się pasjonuje.


Kraków nocą
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com


Gadżety elektroniczne we współczesnym świecie grają bardzo istotną funkcję. Kochają je nie jedynie dorośli, ale również dzieci. Świetnie sprawdzają się one w roli prezentu dla dziecka, lecz muszą być dostosowane do wieku. Jedynie wówczas będą spełniały swoją funkcję. Autentycznym przebojem pośród młodzików są smartwatche. Kolejnym urządzeniem są okulary (rajsoczewek.pl/korekcyjne?filtr=10000,12) 3D.
Starczy, że wetkniemy do nich smartfon oraz włączymy odpowiednią aplikację i można przenosić się w iluzoryczny świat. Jeśli chcesz zakupić podarek tradycyjny w formie, proponujemy zestaw "mały iluzjonista".

Tags: czas, rap, raj