Problemy z bólami jelit czy kiepska kondycja skóry i paznokci może wpędzić w depresję - jednak istnieje świetny sposób, aby z tym walczyć


Jeśli mamy jakieś drobne kłopoty ze zdrowiem - na przykład często boli nas brzuch albo mamy łamiące się włosy, to warto bardziej zadbać o siebie.
okulary
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com


Szampon i odżywka do włosów REF
Author: REF
Source: REF


Najlepszym planem są ziołowe herbaty, gdyż są one zdrowe.


Jeśli propagujemy zdrowy styl życia oraz nie chcemy zażywać żadnych pigułek, to warto zwrócić swe myśli ku naturze. Matka Ziemia ofiarowuje nam masę przeróżnych ziół, które możemy wykorzystywać w leczeniu. Robiły to wszakże nasze babcie oraz ich babki też, zatem powinnyśmy wrócić do ludowych mądrości. Jeśli mamy wymagającą pracę i z reguły jemy w biegu, a potem czujemy bóle jelit, to warto codziennie wypijać ziółka. Szałwia wydaje się być pod tym względem najlepszym wyborem. Dobroczynnie pływa ona na nasz układ trawienny i pozwala rozluźnić się mięśniom podbrzusza.

Jeśli zamieszczone tu treści przyciągają Twoje oko, to oprócz tego zerknij na informacje, które przeczytasz, kiedy klikniesz ten odnośnik!

Dobrze wpływa również na jelita. To, że rozluźnia mięśnie, pomaga również przy bólach menstruacyjnych. Zatem powinny polubić szałwię wszystkie panie, które odczuwają bóle podbrzusza w dni okresu. Szałwia jest także niebywale zdrowa. Posiada różne witaminy (na przykład A i C) oraz wapń i potas. Trzeba także wspomnieć, że słynne nasiona chia, które stały się ostatnio tak modne dzięki swym zdrowotnym cechom, to po prostu nasiona szałwii hiszpańskiej. Toteż herbatki z listków tego zioła i nawet jego nasiona mają na nas zdrowotny wpływ.
Powinnyśmy więc w drodze do domu zajrzeć do sklepu i wziąć dla siebie choćby herbatkę z szałwii, aby zdrowotnie wpływała ona na nasze zdrowie.

Tags: styl, oko, ból, mięśnie, mowa