Przekonaj się, które gry planszowe muszą znaleźć się w Twojej kolekcji gier!


Nie masz pomysłu na długie, zimowe wieczory? Masz dość oglądania w kółko tych samych filmików oraz seriali? Postaw na wieczory z planszówkami! Okaże się, że to zachwycająca możliwość spędzania czasu razem z własnymi przyjaciółmi.


Jeśli jesteś ignorantem w kwestii planszówek to powinieneś rozpocząć od tych najprostszych i od takich, jakich problematyka głównie Cię pasjonuje.
Laserowy paintball
Author: BraNewbs
Source: http://www.flickr.com


summoner wars
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl


Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że w tym momencie rynek gier planszowych jest faktycznie rozwinięty, tym samym uda Ci się na nim wyszperać po prawdzie ciekawe tytuły, które pochłoną Cię na niejeden wieczór. Teraz przedstawimy Ci najbardziej popularne i jednocześnie najbardziej rozpoznawalne gry - wybór zostawimy Tobie.

Jeżeli po przeczytaniu tego artykułu będziesz chciał zgłębić dane na omawiany temat, to pomocne omówienie (https://ratynscystomatologia.pl/protetyka-warszawa/) bardzo Ci może pomóc - kliknij i zobacz!

Najistotniejszą z nich są Przebiegłe Wielbłądy, z jednej strony bardzo poszerzona gra, lecz wyjątkowo bezproblemowa. Z początku wyda Ci się ona nazbyt mało emocjonalna, jednak z każdą kolejną rozgrywką okaże się, że jest ona w zasadzie oszałamiająca i można się doskonale bawić grając w nią. Entuzjastom fantasy rekomendujemy głównie karcianą grę Summoner Wars, jaka posiada tak multum rozszerzeń, że nie uda Ci się pewno nawet ich wszystkich zakupić. Atutem tej gry jest na pewno krótki czas przeznaczony na rozgrywkę oraz możliwość gry w 2-4 graczy.
Ostatnią grą, jaka w dalszym ciągu zachwyca wiele osób są Osadnicy Narodziny Imperium, przyjemna gra, która zdoła wciągnąć nas na długie godziny. Jeśli nie dysponujecie dużą ilością czasu wolnego to lepiej ją odłóżcie, bo nie będziecie mogli się z nią rozstać.

Tags: rzeczy, wieczór, kupić