Przykładowe możliwości na modelowanie sylwetki czyli jak dużo kobiety potrafią znosić żeby być piękne.


Z naszymi paniami to jest tak, że jedne miejsca chcą sobie zmniejszyć, a z kolei inne powiększyć. Do tych ostatnich można na przykład zaliczyć biust, a sposobów na to, aby nabrał on odpowiedniej wielkości i kształtu będzie co najmniej parę. Do niedawna najbardziej popularne były silikonowe wkładki, lecz w ostatnim czasie odchodzi się od nich na rzecz innych metod.


kobieta, lekarz
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Obecnie coraz częściej jest robiony przeszczep tłuszczu do biustu (więcej pomocy). Technika ta jest niezwykle skuteczna, bardzo ładnie modeluje biust, a co najistotniejsze nie trzeba nic obcego w sobie nosić. W największym skrócie zabieg ten polega na pobraniu tłuszczu z innych części ciała i wszczepieniu go do biustu, przebiega on przeważnie w dwóch etapach. W ogólnym znieczuleniu pobierana jest odpowiednia ilość tłuszczu z bioder albo ud, uzyskane tym sposobem tkanki są poddawane oczyszczaniu a później wprowadza je w dokładnie odmierzonej ilości w piersi. Dzięki wykorzystaniu własnych tkanek przeszczep tłuszczu do biustu cena (kliknij strone) jest zabiegiem niezwykle bezpiecznym i bardzo rzadko daje jakieś groźniejsze powikłania.


Pierwszym etapem opisywanego wcześniej przeszczepu tłuszczu do biustu jest liposukcja, ten właśnie zabieg jest niezwykle popularny również w celu redukcji tkanki tłuszczowej w ciele. Najczęściej robi się go na udach i brzuchu, czyli tam gdzie występuje największa ilość ze zbyt dużą ilością tłuszczowych komórek, ale dużo pań decyduje się również na przeprowadzenie go na jakiejś inne części ciała.


liposukcja
Source: http://www.lipoline.pl/
Na przykład liposukcja twarzy (pod tym adresem szybko uzyskasz podpowiedź) na stałe weszła od niedawna do standardowych zabiegów wykonywanych w kosmetycznych gabinetach. Twarzy nie da się poprawić za pomocą ćwiczeń albo diety, dlatego też jedynym sposobem na pozbycie się nadmiarowego tłuszczu jest właśnie liposukcja. Zabieg ten przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym w specjalnie wyposażonych gabinetach. Chirurg wykonuje nieduże nacięcia w wyznaczonych miejscach, przez które następnie usuwa komórki tłuszczowe, a na zakończenie zakłada się kilka szwów, jakie należy przez kolejne parę dni nosić.

Tags: zabieg, technika, metoda, kosmetyka