Rejs firmowy po Morzu Śródziemnym


Proponujemy Państwu 7-dniowe rejsy firmowe wspaniałym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem zajmował polski pilot, wykwalifikowana załoga oraz, podczas wypraw – bardzo dobry przewodnik.


Rejs firmowy

W czasie morskiej wyprawy zawiniemy do najwspanialszych przystani, m.in. do Messyny. Sama wycieczka wyjątkowym statkiem MSC Fantasia będzie dla Państwa niesamowitym przeżyciem – wielość atrakcji na pokładzie, wspaniałe wnętrza i doskonała kuchnia z pewnością uczynią Państwa rejs niezapomnianym. Z nami wybierz się na podróżne motywacyjne. MSC Fantasia ze swoim siostrzanym statkiem MSC Splendida są najpotężniejszymi statkami wycieczkowymi, jakie kiedykolwiek powstały dla armatora z europy. Oba statki są arcydziełem włoskiego stylu: doskonale połączono tutaj nowoczesną technologię, klasykę wystroju oraz luksusowe usługi. (Wakacje na Maderze z strefapodrozy) Po raz pierwszy na statku, goście będą chodzić po schodach Swarovski Crystal.
Transparentny sufit pozwala pasażerom doświadczyć bajecznych chwil w trakcie obserwacji gwiaździstego nieba. Goście mają do dyspozycji 27,000 m2
luksusowych atrakcji takich jak np. symulator Formuły 1. Można na pewno odnaleźć siebie, relaksując się podczas kojącego rejsu. Firmowe wyjazdy integracyjne, inaczej incentive, nie muszą być smutną koniecznością – z nami to wspaniała przygoda. MSC AUREA spa oferuje ultra nowoczesne zabiegi jak np. terapeutyczne kąpiele błotne i wiele więcej. MSC Fantasia to pierwszy statek (Polecam statek po trawie) wycieczkowy posiadający dodatkową przestrzeń dla VIP-ów: uprzywilejowani goście przebywają w MSC Yacht Club z 2 basenami z hydromasażem.

Indywidualny opiekun zaoferuje pomoc przy check-in'ie, przeniesie bagaż, pomoże go rozpakować, zarezerwuje stolik w restauracji!
MSC Fantasia to oryginalny poziom wśród rejsów, gdzie wszystkie
Państwa urlopowe fantazje się spełnią.

Zakwaterowanie
Chcielibyśmy Państwu zaproponować nocleg w kajutach na zewnątrz oraz w kabinach z balkonem. Wszystkie kajuty są wyposażone we wszelkie udogodnienia: łazienkę z wanną, telefon, sejf, TV i minibar.

Kajuta zewnętrzna z balkonem
kajuta o powierzchni 18 m². Łóżka mogą być zarówno pojedyncze lub podwójne
(na życzenie). Każda kabina zawiera pojemną szafę, telefon, sejf, TV i minibar.
Dostęp do wi-fi (za dodatkową opłatą).

Kabina zewnętrzna bez balkonu
Kabina o powierzchni 17-20 m². Łóżka mogą być zarówno pojedyncze lub podwójne
(na życzenie). Każda kabina zawiera przestronną szafę, telefon, sejf, telewizor i minibar.
Dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą).

Pakiet dla VIPówZapraszamy do skorzystania z oferty MSC Yach Club, dzięki której otrzymają Państwo wiele specjalnych przywilejów. Zostaną Państwo zakwaterowani w oddzielnej części statku, w komfortowych apartamentach, wyposażonych w dobrym stylu. Przez 24h/dobę do Państwa dyspozycji będziekompletna obsługa przez lokaja oraz dostęp do punktu consierge.Będą Państwo mogli zasmakować przepyszne przystawki i dania, wina i koktajle w specjalnych miejscach the Top Sail Lounge, the One Pool Bar, L’Etoile.Pasażerowie w MSC Yacht Club mają również do wyłącznego użytku kąpiele SPA i bar.Inne oferty wycieczek na Wrocławskie biuro podróżyTags: SPA, wyprawy, nocleg, kabiny, wyjazdy