Robiłeś porządki na strychu? Może okazać się, że odkryłeś tam fantastyczne skarby


Ogromne pudełka stojące całymi latami na strychu czy w piwnicy są niewątpliwie zmorą właściwie każdego człowieka. Zazwyczaj nawet nie do końca wiemy, co konkretnie znajduje się w środku, jednakże na wszelki wypadek staramy się niczego nie wyrzucić - z jednej strony często znajdują się tam różnego rodzaju pamiątki po rodzinie, a równocześnie być może jest tam coś, co kiedyś nam się jeszcze przyda.
Czy dla Ciebie również brzmi to znajomo?


Rób porządki!


Nic ze środka tych pudeł z pewnością Ci się nigdy nie przyda - nawet gdyby okazało się, że jest w nich coś, czego potrzebujesz, zwykle nawet nie będziesz o tym wiedział i po prostu pójdziesz kupić tę rzecz do sklepu. Zatem - rób porządki! Może się okazać, że przy tej okazji będziesz mógł nawet się wzbogacić, a równocześnie pozbędziesz się nadmiaru przedmiotów ze swego życia.


Fryderyk Chopin
Author: Akademia Kobiet Sukcesu


trener


Co można znaleźć?


Afromental
Author: nattu
Source: http://www.flickr.com


Czasami w tego typu pudełkach znajdują się na przykład stare monety lub banknoty, które niejednokrotnie poza wartością sentymentalną mają także wartość finansową Aktualnie praktycznie w każdym dużym mieście znajduje się skup starych banknotów oraz monet, gdzie będziesz mógł spieniężyć część znalezionych numizmatów. Oczywiście niestety nie każdy banknot będzie wartościowy - jeżeli jednak jakieś znajdziesz, oczywiście warto udać się do skupu i poprosić o ich wycenę.


Gdzie sprzedawać?


Zanim sprzedasz odnalezione banknoty, powinieneś zrobić dobre rozpoznanie rynku - właściwie każdy skup (AiS - numizmatyka warszawa) starych banknotów będzie oferować Ci inną cenę za kupno posiadanych numizmatów.
Twoim celem bez wątpliwości powinno być sprzedanie ich za jak największą sumę pieniędzy. Jeśli chcesz mieć pewność co do rzeczywistej wartości numizmatów, wtedy musisz udać się do godnego zaufania numizmatyka.

Tags: oczy, rzeczy, czas, fani, sprzedaż