Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Posted on 29/08/2017 10:55am

Kiedyś chyba wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, a karą było dla nich na polecenie rodziców zamknięcie w pokoju. Teraz zamknięcie w pokoju nie jest karą, a wielką zabawą.


Bo niemal wszystkie dzieci zamieniły podwórko na komputer.


battlefield bad company 2 vietnam
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com
Standardowym wyposażeniem statystycznego nastolatka jest teraz playstation, na którym grają już nie tylko młodzi, ale też ich rodzice. Świat gier zdominował także polskie podwórko, które praktycznie wyludniło się. Już chyba wszyscy przenieśli się do sieci, gdzie razem lub przeciw sobie grają, wyścigają się, zbierają artefakty i kolejne punkty, które mogą wymienić na nowe stwory o unikalnych funkcjonalnościach - nie przegap.


Rodzina aktywna jesienią
Author: Future PR
Source: Future PR


Najbardziej lubianą grą komputerową, która przeznaczona jest głównie dla starszych graczy, jest battlefield bad company 2 vietnam. To gra z typu strzelanek, która toczy się w czasie wojny w Wietnamie. Każdy gracz może wybrać duże ilości broni, pojazdów oraz map, w których może prowadzić potyczki z nowymi wrogami. Pełno bitew, krwi jak również strachu może przysporzyć też popularny bioshock. Z kolei dla fascynatów wyścigów samochodowych producenci mają burnout legends psp – grę dostępną na Playstation I Nintendo DS. A na koniec, gra dla zdecydowanie młodszych użytkowników – łamigłówki buzz ps2. To doskonała propozycja na rodzinne, deszczowe dni i zimne weekendy - buzz ps2.


Rynek komputerowy zdobywa coraz większą popularność na całej Ziemi.


Producenci gier komputerowych silnie konkurują ze sobą w koncepcjach na nowe sensacje, grafikę, efekty specjalne. Ważne tylko, żeby rodzice kontrolowali przeżywanie tego świata przez młodych, żeby się w nim całkiem nie zatracili.

Tags: dom, dzieci, efekty, gry komputerowe