Szczoteczka soniczna philips oraz irygator braun oral b - a więc, najwspanilsze sposoby do ochrony jamy ustnej


Szukasz najwSPAnialszej szczotki przeznaczonej do ząbków? Zwróć spojrzenie na szczoteczkę soniczną od firmy Philips! A może już ją masz a poszukujesz najwspanialszego irygatora, który wyczyści twoją własną jamę ustną z pozostałych bakterii i przy okazji dopomoże twoim dziąsłom? Jeżeli choć pojedyncza z tych przedmiotów się zgadza, to dobrze trafiłeś!


zdrowie - malunek
Author: Charles Haynes
Source: http://www.flickr.com


Technologia soniczna, używana wewnątrz marki Philips, na konkretny moment jest pojedynczą z najbardziej szybkich oraz najlepszych form mycia zębów. Szczoteczka soniczna Philips jest uruchomiona przez 2 minutki i w tym konkretnym czasie wykonuje kilka czynności. 1 - po załączeniu aktywuje wibrowanie soniczne o dużej częstotliwości. 2 - po wciśnięciu włosia szczotka rozpoczyna działać wykonując 62 tysiaki poruszeń sonicznych na minutę. 3 - W tym czasie eliminuje dziesięć razy więcej płyty nazębnej, niż zwykła szczoteczka dzięki mikrobąbelkom, oraz na końcu w czwartym punkciku eliminuje płytkę z dziąseł sięgając do stu procent! Po co w takim razie irygator przeznaczony do dziąseł? Już tłumaczymy!


Jak wiadomo, wszystkie kawałek ciałka wymaga osobnej pielęgnacji - to samo dotyczy zębów i dziąseł. Wspomniana wyżej szczoteczka soniczna posiada za zadanie tylko myć nasze ząbki i dziąsła. Faktem jest jednak, iż dziąsła nie tylko powinno się zmywać. I w to miejsce wchodzi irygator braun oral b. Robotą irygatora, bywa oczyszczanie przestrzeni między-zębowych, a także nie łatwo dostępnych miejsc. Zarazem masuje on dziąsła wpływając na ich ukrwienie - .
Powstało kilka opcji, które to wyszczególniają nasz wspomniany irygator: strumień z mikrobąbelkami, technologia "Mini-Turbine", unikatowy strumień wirujący, strumień skupiony, oraz kilka innych.

Tags: SPA, firmy, zęby, dziąsła, ząb