Uzdrawianie kwantowe i duchowe - czyli, uleczanie nie uwzględniając ingerencji wewnątrz fizyczne wnętrze naszego własnego ciałka


Na jakich zasadach polega uleczanie kwantowe oraz jakimi rzeczami się odróżnia od bioenergoterapii? A uleczanie duchowe? Na jakiego typu zasadach to działa oraz w czym dopomaga? Czy obie formy uzdrawiania bywają bezpieczne i skuteczne? Tego wszystkiego dowiesz się, czytając nasz nowy artykuł!
moda
Author: BOSS Green
Source: BOSS Green


dziecko
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com


Bioenergoterapia to stosowany jeszcze niedawno temu termin, który sporo personom kojarzy się z oszukiwaniem naiwnych ludzi, a także nawet i zwykłą głupotą. Istnieje jednak niewiarygodnie wiele zwolenników tej konkretnej metody, która to zaliczana bywa do działu medycyny niekonwencjonalnej. Dlaczego jednakże mówimy o tym, skoro w temaciku nie ma o tym słówka? Otóż istnieje, jednak pod inną nazewnictwem.

Obecnie oceń (http://tort-artystyczny.pl/torty-na-zamowienie/) ten artykuł, który jest niesamowicie zajmujący. Wykonaj to już w tej chwili! Zobaczysz, że faktycznie należy to zrobić!

Od niedawna bioenergoterapię nazywa się: uzdrawianie kwantowe, które to często możemy odnaleźć pod hasełkiem: "Leczenie bez użycia skalpela". Polega ona na uleczaniu poprzez dotyk, i chociaż autentyczność takiego typu zbiegów - fakt, czy też one działają - nie jest w żadnym miejscu potwierdzony naukowo, to sporo ludzi w te rzecz wierzy. Bywa to najprawdopodobniej zasługa mocy sugestii, która umie zdziałać najczęściej niemożliwe.


Kobieta, piegi
Author: Monthly
Source: Fotolia


Jeżeli chodzi o uzdrawianie duchowe, to jeśli w dobry sposób się tej rzeczy przejrzeć, bywa to rodzaj terapii, jednak przeprowadzany nie przez osoby po studiach psychologicznych, lecz persony mające posiadaniu certyfikaty a także dyplomy z różnych zajęć związanych z duchowością a także tak przezywanymi "Bioradami".
Tego typu uleczaniu można się poddać w wielu trudnych sytuacjach. Ogólnikowo rzecz ujmując obydwie metody uzdrawiania same w sobie są bezpieczne, jednak dużo jest zależna od naszego nastawienia. To samo\ta sam rzecz tyczy się ich skuteczności.

Tags: Leczenie, studia, Psycholog, sposób, metody