W jaki sposób uatrakcyjnić swoje życie w małżeństwie?


Wcześniej czy później bardzo dużo par wchodzi w fazę, gdy życie małżeńskie okazuje się bardzo monotonne. Te wszystkie rzeczy, jakie do tej pory były dla nas tak bardzo atrakcyjne, kiedy robiliśmy to po raz pierwszy, obecnie okazują się nudne i powtarzalne. Kiedy widzisz, że uprawiacie seks stale w tych samych pozycjach i miejscach, warto zastanowić się, co da się zrobić, żeby wpłynąć na satysfakcję w sypialni.
Całująca się para
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
Lekarze twierdzą, że pary, które eksperymentują z nowymi pozycjami, miejscami oraz gadżetami są nieustannie zadowolone i udaje im się przez znacznie dłuższy czas utrzymać ekscytację sobą nawzajem. Niewłaściwe relacje partnerskie czasami mogą doprowadzić do niezwykle sporych kłopotów między dwójką ludzi. Czasem może pojawiać się rutyna, a razem z nią żal, ciągłe obarczanie się winą za niewłaściwe pożycie. Warto więc zadbać o własne przyjemności, a przy okazji o dobro wspólnych, wzajemnych relacji. Można to zrobić np. znajdując nowe formy na urozmaicenie w sypialni.

Ciekawe urozmaicenie mogą stanowić zabawki erotyczne jak sonda analna. Jest ich bardzo dużo w sklepach. Jeśli wstydzisz się iść osobiście do stacjonarnego sklepu, możesz odwiedzić sklepy internetowe, które zaskakują naprawdę niemałym asortymentem. Zabawki erotyczne wcale nie powinny oznaczać jakiejś perwersji. Asortyment sklepów tego rodzaju zazwyczaj jest niezwykle urozmaicony, dlatego też z całą pewnością wszyscy znajdą coś idealnego dla siebie.Nieco urozmaicenia do sypialni powinna wprowadzić również seksi bielizna damska. Również w tej kwestii istnieje niemało możliwości do wyboru: począwszy od tych najbardziej delikatnych, kończąc na tych najbardziej ekstrawaganckich.

Zwykle powodem zaniku fascynacji w związku okazuje się fakt, iż każda z osób woli w łóżku robić coś zupełnie innego. Czasami kobieta pragnie, żeby mężczyzna poświęcił trochę więcej czasu na całowanie. W innym przypadku to mężczyźnie brakuje trochę bardziej odważnych bodźców niż gorsety vintage. Kłopotów może być wiele, a najważniejsza okazuje się prawidłowa komunikacja w związku. Czasami należy natychmiast wyłożyć wszystkie karty na stół. Za sprawą poważnej rozmowy można wspólnie spróbować naprawić wspólne relacje.