W jaki sposób urozmaicić swoją witrynę www albo profil na FB?


Gdy prowadzimy witrynę www własnej firmy lub też zajmujemy się obsługą tzw. fanpage na jednym z portali społecznościowych, musimy prezentować ciekawe i angażujące treści.


ilustrator
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com


Tylko w taki sposób będziemy w stanie namówić odbiorców do interakcji, przez co uwydatniamy swoje szanse na zagoszczenie w świadomości klientów ze swoim produktem oraz firmą.


Dlatego też wiele firm jak i agencji reklamowych, które świadczą usługi z zakresu social media wymyśla niezwykle ciekawe i kreatywne treści. Bardzo dobrym sposobem jest odwoływanie się do humoru odbiorców. Szalenie efektywną metodą są na przykład dowcipy rysunkowe, które mogą odnosić się do obecnej sytuacji społecznej albo też w sposób konkretny lub też pośredni nawiązywać do naszej firmy. Humor zawsze wpisuje się w pozytywne emocje, na których możemy budować siłę własnej firmy w mediach społecznościowych oraz w szeroko pojętym Internecie. Kiedy nie mamy w swoim zespole osoby z konkretnymi umiejętnościami, to zawsze jesteśmy w stanie znaleźć specjalistę w tej dziedzinie. I tutaj przyda się odpowiedniej klasy ilustrator, który będzie mógł przygotować coś konkretnego dla naszej firmy.
Istotne jest to ażeby treści były łatwo przyswajalne i nacechowane dobrymi emocjami, tak żeby klient kojarzył właśnie dobry internet światłowodowy bielsko biała humor z naszym biznesem. Bardzo dobrze działa także tzw. “real time marketing”, w którym w czasie rzeczywistym reagujemy na konkretne wydarzenia.


I tak na przykład jesteśmy w stanie na szybko zrobić jakąś zabawną ilustrację do konkretnej sytuacji. W ten sposób będziemy w stanie zapisać się całkiem szybko jak i efektywnie w bieżący trend.

Tags: Internet, biznes, klient