W jaki sposób urządzić ciekawą iteracyjną imprezę?


Event firmowy - dla jednych straszna rzecz, dla innych super zabawa. Co zrobić, by twoi zatrudnieni wrócili zadowoleni z takiego wyjazdu?


Każdy, kto choć przez rok pracował w korporacji, zna czym jest firmowa impreza.




grafiki


Wykorzystując fundusz socjalny, przedsiębiorstwa aranżują wyjazdy do ośrodków wczasowych czy też na paintball, pozostałe zabierają pracowników do pubów bądź na kręgielnie. Jeżeli firmy nie chcą więc zdemotywować swych pracobiorców imprezą, skorzystać mogą z usług doświadczonej firmy organizującej tego rodzaju wydarzenia. Jak odnaleźć taką firmę w swym mieście? To nic trudnego, starczy w przeglądarkę wpisać przykładowo: imprezy integracyjne Trójmiasto.


Obecnie wśród firmowych imprez królują 2 programy. Pierwszy to program oszczędnościowy, a więc wyjścia dla pracobiorców aranżowane we własnym zakresie. Druga opcja, troszeczkę bardziej rozbudowana, to zapewnienie pracownikom nowoczesnego sprzętu jak też najlepszych atrakcji. Teraz na zdecydowanym topie będą gry akcji. Klient wymyśla dowolny temat, natomiast wyspecjalizowana jednostka przygotowuje scenariusz, najmuje instruktorów i aktorów. Jest to coś na kształt miejskiej gry, jednak organizuje się je zarówno w miastach jak też w plenerze. Ponoć wyjścia w stylu "kręgielnia oraz alkohol (http://alkater.pl/odtruwanie-detox-warszawa/odtruwanie-od-alkoholu/)" są już niepopularne.




ludzie potrzebują kontaktu z przyrodą, świeżego powietrza, wyjścia na stadion piłki nożnej albo siatkówki. Coraz ogromniejszą popularność zyskują imprezy dla dzieci. Tam pracobiorcy mają szansę na integrację nie przy piwie, ale doglądając zabawiających się latorośli.

Tags: podróż, dzieci, firmy, ludzie, impreza