W jaki sposób w dzisiejszych dniach może prezentować się okładka na płytę?


Żyjemy w dniach, kiedy wszystko jest możliwe. W znacznej mierze zawdzięczamy to temu, iż posiadamy łatwy dostęp do Internetu. I właśnie dlatego jesteśmy w stanie wydrukować sobie fotografii wysepki, na której ani razu nie byliśmy oraz znamy ją wyłącznie ze słuchu.


okładka na płytę
Author: Eugene Romanenko
Source: http://www.flickr.com


Możemy zrobić ponadto dużo więcej. A co przykładowo?


ulica Piotrkowska


Możemy wyobrazić w jaki sposób ma wyglądać nasza okładka na płytę. Możemy użyć do tego bezpłatnego programu dostępnego w Internecie, który pomoże nam utworzyć jakąś niezwykłą okładkę na płytę. Tego typu okładka na płytę mogłaby prezentować się naprawdę niesamowicie, a co najbardziej ważne, będzie utworzona samodzielnie przez nas. Okładka na płytę mogłaby być wykonana wręcz przez kogokolwiek bez żadnego doświadczenia związanego z grafiką.

Naprawdę przypadł Ci do gustu nasz post? Niezmiernie nas to cieszy. Więc zachęcamy do kolejnych wątków - po prostu najedź na link do serwisu.

Starczy wyłącznie jakikolwiek świetny zamysł oraz już możemy brać się za pracę.
piłka nożna
Author: Jon Candy
Source: http://www.flickr.com


Tego typu prawidłowo zaprojektowana okładka na płytę pomoże w wypromowaniu utworów i różnorodnych wykonań audio. Okładka na płytę jest bardzo łatwa do stworzenia wręcz przez amatora. W Internecie jest obecna biblioteka rozkładów jaki może mieć dowolna okładka na płytę. Jeżeli jesteś artystą to możesz stworzyć taką okładkę na płytę, jaka będzie pokazywać Twoją identyfikację jako muzyka. Mógłbyś dobrać krój czcionki oraz odmienić oferowane tło. Taka okładka na płytę zaprojektowana poprzez Ciebie będzie reklamować Twą muzykę na platformach społecznościowych, dzięki czemu dowie się o niej dużo osób.


Okładka na płytę może być utworzona poprzez Ciebie niezwykle szybko. Nie wymagasz na to więcej niżeli 5 min. Pozostały okres mógłbyś poświęcić na komponowanie kolejnych piosenek.

Tags: Internet, muzyka, DJ, okres