Waginoplastyka jest dzisiaj niesłychanie powszechnym zabiegiem poprawiającym jakość życia intymnego


Chirurgia plastyczna okolic intymnych jest ostatnio bardzo spopularyzowana. Na różne zabiegi decyduje się dużo kobiet, które pragną czerpać jeszcze większą radość ze zbliżeń oraz czuć się lepiej w swoim ciele.


Aktualnie waginoplastyka jest bardzo popularnym zabiegiem.


Wybiera ją bardzo dużo kobiet, które rodziły i chcą znów w pełni czerpać przyjemność ze zbliżeń. Sama operacja polega na zwężeniu wejścia do pochwy, jest to niezwykle ważne, gdyż poród ma szansę spowodować różne niemiłe zmiany, które negatywnie wpływają na przyjemność w trakcie zbliżeń. Operacja plastyczna pochwy jest zabiegiem dość nieskomplikowanym, jednak nie poleca się go paniom, które chcą ponownie zajść w ciążę, chorują na nowotwór albo mają problemy z krzepnięciem krwi. Operację znajdziesz tutaj - . Przed operacją należy zrobić zwykłe badania.
waginoplastyka
Source: pixabay.com


Jeśli ciekawi nas waginoplastyka, to dobrym pomysłem będzie zajrzenie do Netu - na przykład tutaj waginoplastyka - detale..

Czy masz chęć dokładniej przeanalizować opisywany na tej stronie problem? Jeśli tak, bez obawy kliknij tutaj, żeby zobaczyć więcej na tej stronie (https://pl.babor.com/)!

Wystarczy uruchomić wyszukiwarkę i wpisać odpowiednie hasło, by otrzymać wiele przydatnych wyników z adresami klinik, które wykonują te zabiegi. Warto pamiętać, iż operacja plastyczna pochwy niesie ze sobą ryzyko powikłań, chociaż jest ono niewielkie. Najczęstszym problemem po operacji jest infekcja, więc należy dbać o higienę, by temu przeciwdziałać. Z reguły pacjentki dochodzą do pełnego zdrowia po około 8 tygodniach. W tym okresie należy powstrzymać się od uprawiania seksu.


Badania wskazują, iż znakomita większość pań jest zadowolona z efektów tego zabiegu. Panie czują znaczącą poprawę jaKości życia seksualnego oraz uważają, że są atrakcyjniejsze.

Tags: Kości, zabieg, problemy