Wczasy w czasie polskiej jesieni


To nieprawda, że na wakacje trzeba wyjeżdżać jedynie latem. W urlopowych państwach, które są popularne wśród turystów, ciepłe temperatury zazwyczaj panują cały rok. Poza tym w czasie posezonowym koszty noclegów są o wiele mniejsze, co jest wielkim atutem dla wszystkich tych, którzy liczą się z każdym groszem. To świetna szansa na wypoczynek dla mniej zamożnych.


hiszpańskie zabytki
Author: Ben Garrett
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli się systematycznie wchodzi na portale biur podróży (polecane biuro podróży), można spotkać takie perełki jak Majorka last minute all inclusive. Niezbędna do udanych łowów jest determinacja – na promocje czatują zazwyczaj setki ludzi. Warto pamiętać o znaczeniu określenia „last minute” – od zakupienia wycieczki do początku podróży zazwyczaj jest zaledwie parę dni, rozsądnie jest więc zawczasu spakować wszystkie bagaże i postarać się o urlop w zakładzie pracy.

Znakomitym pomysłem na listopadowy wypad może być last minute do Barcelony - pełna oferta wycieczek last minute. Nie będzie tam gorąco jak w Egipcie czy Turcji, ale Barcelona gwarantuje o wiele więcej atrakcji. To zjawiskowe iberyjskie miasto czaruje niezwykłym klimatem i niespotykaną architekturą. W całej metropolii da się zobaczyć znaczny wpływ Gaudiego – lekko szalonego architekta, który tworzył w Barcelonie. Jeśli chodzi o noclegi (poznaj ofertę na stadnina z noclegami nad wigrami) Barcelona może zaoferować szeroki wachlarz przybytków. Można tam spotkać niedrogie hostele dla młodzieży, standardowe hotele i bogate apartamenty. Wybór zależy rzecz jasna od zasobności portfela. Dokładne dane na temat konkretnych przybytków odszukasz przy pomocy Google.


O ile masz dużo gotówki odłożonej na podróż i potrzebujesz najelegantszych miejsc noclegowych na półwyspie iberyjskim, powinieneś do wyszukiwarki internetowej wpisać sformułowanie „apartamenty Hiszpania” - . Bez wątpienia zobaczysz mnóstwo wartych uwagi miejsc, szczególnie w Madrycie.

Jeżeli chcesz zasięgnąć kolejnych informacji, poznaj nasz kolejny tekst, w którym jest ciekawa informacja (http://www.jadenapodlasie.pl/oferty/kuchnia). Rozwiąże ona wszelkie Twoje wątpliwości.

Kiedy odwiedzisz Madryt, pójdź na olbrzymi stadion najbardziej utytułowanej drużyny piłkarskiej – Realu Madryt.

Tags: wycieczki, hotel