Wszyscy pamiętamy bale karnawałowe w przedszkolu - każda koleżanka pragnęła być królewną. Na szczęście dziś pomysłowość dorosłych kobiet jest większa


Jeżeli planujemy iść na przyjęcie karnawałowe lub sami razem z paczką kolegów urządzamy party w mieszkaniu - trzeba kupić przebrania na karnawał.


Dawniej, jeszcze w czasach socjalizmu, nasze rodzicielki musiały zabłysnąć niesamowitą kreatywnością i stworzyć dla nas strój w domu, gdyż nie było możliwości, aby nabyć kostium w sklepie. Dzisiaj przebrania na karnawał można już kupić lub wypożyczyć bez żadnych problemów.


crowdfunding
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com


W obecnych czasach możliwości jest więcej aniżeli wyłącznie przebranie księżniczki dla dziewczynki i kostium rycerza dla syna. Nawet stroje dla dorosłych są fantastyczne i często zaskakują ludzi dookoła. A przecież czy nie o to chodzi w karnawale? Wybór kostiumów jest ogromny. Niejedna pani może przeobrazić się w piękną Kleopatrę albo czarownicę. Dużym zaciekawieniem cieszy się kostium pielęgniarki. I tu niespodzianka, ale wariantów może być kilkanaście od uwodzicielskiej siostry szpitalnej do zakrwawionej pielęgniarki zombi. Kostium pielęgniarki musi spełniać kryteria klientki, z tej przyczyny wybór wydaje się być spory. Nawet barwy są różne. Nie zawsze powinien być to biały kolor. Przebrania Poznaj więcej na karnawał dla dorosłych proponowane są niejednokrotnie w różnorakich rozmiarach.
Należy znaleźć idealny dla siebie kostium i w dzień imprezy oddać się szalonej prywatce do samego rana. Pamiętajmy, że karnawał jest zaledwie raz w roku i kolejna taka okazja nie nadejdzie prędko.

Tags: imprezy, pomysł, problem