Z czego wszyscy ludzie lubią się śmiać oraz czy humor rysunkowy to dobry sposób na przyjemne spędzenie popołudnia?


Znamy wszyscy obrazki w prasie, które przedstawiają jakiekolwiek zabawne sytuacje. I akurat takowe satyryczne rysunki można by wyszukać w każdej gazetce.
Posiadamy w Polsce dużo rysowników, którzy chętnie pokazują na swoich rysunkach np. sytuację polityczną w kraju.


humor rysunkowy
Author: Mad House Photography
Source: http://www.flickr.com


Mieszkamy niestety w dniach, gdy sytuacja na arenie politycznej przekształca się bardzo szybko. Jednak nie można by brać wszystkiego na poważnie, czasami należy się także trochę pośmiać. I akurat do tego służy nam humor rysunkowy. Dowolna persona, która spędza w Internecie parę godzin, na pewno zobaczyła wiele śmiesznych grafik różnych polskich rysowników. Największa ilość zabawnych obrazków dotyczy akurat areny politycznej, lecz pojawiają się też śmieszne grafiki z życia małżeńskiego albo głupoty bLondynek.


W dzisiejszych dniach próżno szukać czasopisma, w jakiej specjaliści od grafiki nie umiejscowiliby pewnej zabawnej grafiki. Niekiedy możemy spotkać tak bardzo bezsensowne sytuacje, że grzechem mogłoby być nie zapisać ich i nie narysować czegoś zabawnego. Takowy humor rysunkowy to doskonała rozrywka i dla sympatyków tradycyjnych czasopism i dla miłośników satyrycznych witryn w Internecie. W Polsce najbardziej popularnymi grafikami satyrycznymi są np. Szczepan Sadurski oraz Andrzej Mleczko.

Budowa tej witryny niezwykle Ci się spodobała? Raduje nas to. Zatem pewnie masz ochotę przejść do nowej strony? Prosimy, dowiedz się ponadto jak tego dokonać.

Ten pierwszy ma nawet swą witrynę wirtualną, na której można zobaczyć niezwykle wiele jego zabawnych rysunków z różnorodnych dziedzin.
Pamiętajmy, że nie warto brać wszelkiego na serio, czasem razem ze znajomymi trzeba się także nieco pośmiać. Bo co by było gdyby nasz świat był takowy poważny.

Tags: sieci, czas, rozrywka, Londyn, gazety