Z jakich operacji można skorzystać u dentysty i dlaczego warto dbać o zdrowy uśmiech?


Doskwiera Ci ból zębów, próchnica, przebarwienia zębów, a może zaburzenia narządu żucia, ubytki zębowe lub złamanie zęba? Pójdź do najlepszego dentysty, a będziesz mógł/mogła radować się zdrowym uśmiechem na co dzień. Jedną z operacji jakie proponują dentyści są zabiegi stomatologii estetycznej, które pozwalają uzyskać efekt ładnego i zdrowego uśmiechu.


W
stomatolog
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
gabinetach w Katowicach można korzystać z operacji takich jak np.: wybielanie zębów opcją nakładkową albo przy pomocy lampy LED, jak również licówki (porcelanowe lub kompozytowe). Zabiegi te pozwalają na zmianę kształtu zębów, korektę małych zaburzeń w linii uśmiechu, jak również zamknięcie diastem (przestrzeni miedzy zębami). Do tego dentysta Katowice (sprawdź na stronie: ) wykonuje korony cyrkonowe oraz mosty, które są uzupełnieniami protetycznymi o wysokiej jakości i estetyce. Dzięki nim można dopełnić braki zębowe (mosty) czy też odbudować już dosyć zniszczone korony zębów przykładowo po leczeniu kanałowym. Faza konstruowania pracy protetycznej (korony) polega na skanowaniu za pomocą komputera filaru zęba, a później na wycinaniu gotowej korony poprzez komputerowo prowadzoną frezarkę. Prace wykorzystywane w takim systemie odznacza wysoka precyzja i dokładność. Każda z operacji posiada też certyfikat autentyczności. Do tego dentysta (zobacz dentysta Wrocław opinie) Katowice robi implanty wysokiej jakości , operacje plastyki dziąseł, zabiegi umożliwiające na wydłużenie kliniczne korony zęba, polepszając estetykę uśmiechu a także odbudowę kompozytową.

W branży stomatologii zachowawczej gabinet stomatologiczny Katowicezajmuje się leczeniem próchnicy i odbudową zębów. W gabinecie najbardziej uznanych dentystów prace wykonuje się nowatorskimi materiałami kompozytowymi, które umożliwiają oszczędzić zdrowe tkanki zęba, a jednocześnie zagwarantować najlepszy efekt estetyczny rekonstrukcji. Do każdego zabiegu proponowane jest znieczulenie. Gabinet stomatologiczny Katowice oferuje dokonywanie nowatorskich wypełnień ultradźwiękowych. Rzadko spotykana forma zakładania wypełnienia, czyli przy pomocy końcówki ultadzwiękowej zapewnia świetne przyleganie materiału do ścian zęba, kondensację oraz twardość wypełnienia. W rezultacie otrzymywane jest wypełnienie o sporej estetyce, a także wytrwałości bez skutków ubocznych w postaci nadwrażliwości pozabiegowej.

Dentysta (przejdź do oferty) Katowice oferuje także zabiegi protetyczne, które jest leczeniem polegającym na uzupełnieniu brakujących zębów. Gabinet stomatologiczny Katowicezazwyczaj stara się wykonać takie odbudowy protetyczne, po to by w pełni zadowolić wymogi pacjentów i zapewnić radość z życia. W gabinecie stosowany jest szeroki zakres uzupełnień protetycznych, dostosowany do indywidualnych oczekiwań pacjenta.
Gabinet Stomatologiczny w Katowicach oferuje także nowoczesne zabiegi profilaktyczne. Zaprasza na badania jamy ustnej w połączeniu z instruktażem higieny.

W obszarze profilaktyki gabinet stosuje skaling, czyli zabieg opierający na usuwaniu zbędnego kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków. Warto dodać, że zabieg ten jest bezbolesny i powinno się go dokonywać raz w roku.

Dodatkowo w ofercie znaleźć można piaskowanie, tzn. mechaniczne oczyszczanie nawierzchni zębów za sprawą strumienia drobnoziarnistego piasku. Wykorzystywany jest z reguły jako uzupełnienie zabiegu skalingu, a także polecany jest przy leczeniu aparatami ortodontycznymi stałymi, jak również przed zabiegiem wybielania zębów.

Tags: wygląd, dentyści, pomoc