Zdrowi pracownicy jako lokata dająca pracodawcy namacalne zyski.


Zdrowi pracownicy to inwestycja, jaka daje pracodawcy wymierne zyski. Specjalne oferty dla małych i średnich jednostek to cała paleta rozstrzygnięć w zakresie programów profilaktycznych dla biznesów, które chcą troszczyć się o stan zdrowia swoich pracujących. Wykłady i seminaria na temat zapobiegania i leczenia wybranych schorzeń, np. procedur walki ze stresem, zapobiegania defektom postawy, to jedynie niektóre programy profilaktyczne. Większa część osób pracujących uskarża się na bóle kręgosłupa.
relaks
Author: WOJAS
Source: WOJAS
Masaż biurowy jest wspaniałym wyjściem na uciążliwości pojawiające się w miejscu pracy. Jest planowany dla wszystkich, niezależnie od wieku, czy płci. Jest to krótka, 10-15 minutowa forma, jaka pozwala w pracy rozluźnić się, przynieść ulgę przeciążonym mięśniom, rozładować zbierające się stresy, oswobodzić się od towarzyszącego nam stresu, oraz naładować nas energią do dalszych działalności.Podczas masażu biurowego w pracy, pracownik siada na specjalnie opracowanym ergonomicznym krześle i nie musi zdejmować okryć, gdyż masaż (więcej masaż leczniczy) jest robiony przez ubranie. W czasie masażu nie zostaje zachwiana prywatność i intymność pracującego, usiądzie on na umyślnie opracowanym krześle zapewniającym wygodną pozycję. Masaż biurowy w pracy polega na rozmasowaniu mięśni grzbietu i szyi, również na barki i kończyny górne.
relaks w pracy, profilaktyka
Author: RelaxingMusic
Source: http://www.flickr.com
Specjaliści powinni także nauczyć prawidłowego siadania i wstawania, zaproponują zbiór ćwiczeń, jakie pracownicy mogą sami wdrożyć w czasie krótkiej przerwy.


Oferta masażu biurowego w pracy, to program profilaktyczny, który zapewnia odprężenie w miejscu pracy, bez straty czasu na dojazdy. Zaproponowanie pracownikom masażu biurowego w pracy podniesie kreatywność, podwyższy dynamiczność i stopień skupienia. Zdrowi i skłonni do pracy pracownicy to niższe wydatki, które zachodzą w wypadku zwolnień chorobowych.

Programy profilaktyczne mają na celu wzbogacanie potencjału zdrowia ludzi pracujących, przez opracowywanie wszechstronnych planów, również zastosowanie ich wyselekcjonowanych fragmentów w życie.

Tags: zdrowie, stres, praca, PRacownik